Scarfinista lugu

Sellest, kuidas sallide ja rättide e-pood alguse sai.

Scarfinista pakub rõõmu kaelarättide ja sallide kandmisest. Rätt on tore alternatiiv või täiendus ehetele, sobides kaela, pähe ja käekoti külge. Suured sallid mõjuvad efektselt nii üleriietel kui peokleidil ning hoiavad sind mõnusasti soojas.

Scarfinista e-poe idee sündis Londonis, inspireerituna kultuuride ja stiilide virvarrist ning linnaosadest ja turgudest, kus väikesed disainipoed vahelduvad vintage-butiikidega. Nimi ‘Scarfinista’ ühendab endas armastust sallide ja moe vastu ning imetlust teiste maade stiilide suhtes. Siinsest e-poest saadavad esemed on hoolikalt valitud ning müügil vaid väikestes kogustes.

Kvaliteetsed rätid ja sallid püsivad kaunid pikka aega. Üks suur punane sall, mille sain kingituseks Bangladeshist, on olnud mu lemmikuks alates 2007. aasta suvest. Mässin end salli jahedamatel suveõhtutel terrassil istudes ning kannan seda ümber kaela külmade talveilmadega. Pakin selle alati käekotti, minnes pikemale lennureisile või nädalavahetuse väljasõidule. Palju näinud sall kannab endas kirevaid mälestusi.

Tahan siin e-poes pakkuda samasugust stiili- ja värvikirevust nagu leidub suurlinnades ning maailma eri paigust pärit rätte ja salle, millest kujuneksid kandjate pikaaegsed lemmikud.

Kui sul on mõtteid või ettepanekuid Scarfinista kaubavaliku osas, ootan väga su kirja: maarja@scarfinista.ee.

Maarja
Scarfinista asutaja

Maarja_Scarfinista asutaja